Atbalsts

Mērķtiecīgi, inovatīvi domājoši, spējīgi un enerģiski uzņēmēji, kas veido kompānijas ar augstu efektivitāti un piedāvā radošas idejas, ir Latvijas izaugsmes pamats. Lai nodrošinātu nepārtrauktu uzņēmumu attīstību, ikvienam komersantam ir nepieciešams ieguldīt līdzekļus sevis, savu darbinieku un uzņēmuma izaugsmē. Darbinieki ir uzņēmuma veiksmes faktors, kas izmanto savas zināšanas un kompetenci, lai sasniegtu uzņēmuma izvirzīto mērķi un galvenais nosacījums, lai uzņēmums attīstītos. Tik pat nozīmīga ir stratēģija – neatkarīgi, vai tā ir reklāma vai mārketinga tirgus padziļināta izpēte, ikviens solis uzņēmuma labā ir solis tuvāk panākumiem.

Uzņēmumiem, kuri nestāv uz vietas un ir gatavi jauniem izaicinājumiem, tiek piedāvāta unikāla iespēja aktivizēt un izvērst plašāk savu darbību pateicoties “Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centram” (LUAC), programmai “Biznesa uzrāviens” un Biznesa attīstības līdzfinansējuma programmai.

LUAC nodrošina Latvijas uzņēmumiem ērtu platformu, kur organizēt sadarbību, komunicēt, vienoties par kopīgi sasniedzamiem mērķiem, kur iegūt biznesa attīstībai nepieciešamo atbalstu un informāciju.

Šobrīd LUAC uzņēmumiem piedāvā vairākas programmas uzņēmumu izaugsmei un attīstībai, kas nodrošina līdz pat 100% līdzfinansējumu dažādās jomās – tirgus izpēte, mārketings, eksports, biznesa apmācība, dalība izstādēs, reklāma, pārdošanas veicināšana u.c. Katram LUAC programmu dalībniekam tiek veidota individuāls atbalsta un sadarbības programmu plāns, jo tikai eksperti līdz smalkākajai detaļai pārzina visu programmu specifiku, kas spēs nodrošināt uzņēmumiem labākos priekšnoteikumus straujai attīstībai.

Tāpat arī tiek īstenota sadarbības programma “Biznesa partneri”, kas ar profesionālu pārdošanas speciālistu palīdzību nodrošina klientu /pircēju piesaisti precēm / pakalpojumiem Latvijā un ārzemēs.

Arvien vairāk uzņēmumu izmanto iespēju kļūt par LUAC biedru, tostarp visas uzņēmējdarbības atbalstam piedāvātas iespējas, tai skaitā, par brīvu apmeklēt seminārus un biznesa apmācības, izmantot konsultācijas eksporta, nodokļu optimizācijas un mārketinga jomās, kā arī reklāmas un publicitātes iespējas. Jo ikvienam uzņēmumam, neatkarīgi no tā, vai tas tikko sper pirmos soļus biznesa vidē vai jau ilgstoši darbojas konkrētā nozarē, svarīgs ir atbalsts. Turklāt priekšrocības šai programmai ir acīmredzamas.

– Programmas ietvaros iekļautas tikšanās ar ekspertiem, kas palīdzēs katram programmas dalībniekam sasniegt tā mērķus vēl straujāk. Vairāk par ekspertiem skatīt šeit: http://www.luac.lv/category/eksperti/

– Līdzfinansējums līdz pat 100% apmērā. Tas tiek nodrošināts programmas dalībniekiem visām programmas atbalsta programmām, kurās veicamās aktivitātes ir apstiprinājuši piesaistītie eksperti. (Uzņēmumam ir tiesības pārtraukt dalību programmā jebkurā brīdī, veicot līdzmaksājumu par tām aktivitātēm, kuras tas apstiprinājis un par kurām jau piešķirts līdzfinansējums.)

– Atbalsta programmas aktivitātēm ir pieejams bezprocentu kredīts, ar nomaksas termiņu līdz pat 12 mēnešiem.
– Reģistrējoties programmā uzņēmumam tiek dota iespēja apmeklēt par brīvu seminārus un biznesa apmācības kādā no izglītības centriem, ar kuriem sadarbojas LUAC (“Biznesa Akadēmija”, “Biznesa Semināri”, “Lietvedības Mācību centrs”, “Nodokļu likumdošanas izglītības centrs”, “Rīgas Psiholoģijas skola” u.c.).

– Uzņēmumam tiek dota iespēja par brīvu, sadarbībā ar “Praktiskās Mārketinga Akadēmijas” ekspertiem, sastādīt individuālu, tieši Jūsu uzņēmumam paredzētu mārketinga plānu, lai ikviens mārketinga un reklāmas budžeta eirocents tiktu izmantots maksimāli efektīvi.

– Uzņēmumiem saņem iespēju piedalīties biroja “Latvijas Produkts” uzņēmējdarbības attīstības programmās, kā arī, uzņēmuma produkcijai atbilstot attiecīgiem kritērijiem, saņemt “Latvijas Produkts”, “Dabīgs Produkts” vai “Quality Product of Latvia” kvalitātes zīmi.

– Reģistrējoties programmai uzņēmumiem tiek dota iespēja par brīvu izvietot reklāmas banerus, reklāmas rakstus un publikācijas biznesa informācijas “Nacionālās mediju grupas” portālos.

– Sadarbībā ar ekspertiem uzņēmumiem ir iespēja attīstīt savu komercdarbību, izmantojot dažādas mārketinga, tirgus izpētes, reklāmas, apmācību u.c. iespējas. Vairāk par iespējām skatīt šeit: http://www.luac.lv/category/iespejas/

Nepalaid garām iespēju jau šodien parūpēties par savu uzņēmumu, par motivācijas pieaugumu un biznesa strauju attīstību!