Sadarbība

Atsauksmes

„Kā vietēja mēroga, tā starptautiskas izstādes ir vērtīga iespēja ne tikai apzināt esošo tirgu, konkurentus, novērtēt sevi, bet arī atrast sadarbības partnerus un klientus, sniedzot ieguldījumu tālākās attīstības plānošanā. Reizēm dalība izstādē atsver pat vairāku gadu darbu, tādēļ, ja vien ir šādas iespējas, uzņēmumi nedrīkst to palaist garām. Esam priecīgi, ka LUAC deva līdzfinansējumu, kas daudzkārt atmaksājas jau tagad un ar uzviju nākotnē.”

Sarmīte Neimane, uzņēmuma “Mauriņš” vadītāja

“Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centra līdzfinansējums izstādei “Riga Food 2013″ mums bija ļoti būtisks, jo tādējādi radām iespēju prezentēt un iepazīstināt plašu patērētāju loku ar mūsu produkciju. Finansiāli ne vienmēr ir iespēja realizēt visus plānus, tāpēc augsti novērtējam mums sniegto iespēju. LUAC atbalsts ir noderīgs tiem uzņēmējiem, kuri tālredzīgi domā par sava uzņēmuma veiksmīgu attīstību. Arī dalība biroja “Latvijas Produkts” rīkotajās aktivitātēs, mūsuprāt, ir ļoti laba iespēja pašmāju uzņēmumiem prezentēt savu produkciju plašākam patērētāju lokam, akcentējot to augsto pievienoto vērtību. Kā zināms, vietējie uzņēmumi ir valsts ekonomikas galvenais dzinējspēks, savukārt, pašu uzņēmumu veiksmīgas attīstības pamatā ir iedzīvotāji, tāpēc ir svarīgi lai informācija par kvalitatīvu, veselīgu, Latvijā radītu preci vai pakalpojumu sasniegtu plašāku auditoriju. Noteikti ieteiktu arī citiem vietējiem uzņēmumiem piedalīties LUAC un “Latvijas Produkts” rīkotajās aktivitātēs, jo kopā mēs spējam pierādīt, ka latviešu tautai ir ar ko lepoties.”

Aleksandrs Hermanis, uzņēmuma “BUJUMS” vadītājs

“Šogad arī mūsu uzņēmums nolēma piedalīties izstādē “Riga Food 2013″, un pateicoties  Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centra līdzfinansējumam, izmaksas par dalību izstādē bija ievērojami zemākas. Augsti vērtējam mums sniegto atbalstu, jo tādējādi varējām ieguldīt lielākus līdzekļus citu uzņēmuma nozaru attīstībā. Biznesa attīstīšana ir nozīmīgs solis ne tikai savai, bet zināmā mērā arī valsts ekonomikas uzplaukumam. Uzņēmējiem nereti ir daudz interesantas idejas par sava biznesa veidošanu, taču pietrūkst pārliecības, zināšanas vai prasmes, lai šīs idejas realizētu dzīvē, tāpēc pateicoties LUAC ekspertiem, ikvienam uzņēmumam ir iespēja saņemt palīdzību arī dažādu ideju īstenošanā.”

Guntis Zvirbulis, uzņēmuma “Diograt” pārdošanas vadītājs

“Ir tikai uzteicami, ka vietējo uzņēmumu atbalsta organizācijas ir gatavas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem sniegt palīdzīgu roku tieši tur, kur tiek rasti jauni biznesa kontakti un atklājas biznesa iespējas. Šis jau ir otrais gads, kad LUAC 50% apmērā finansē izstāžu stenda laukumu nomas maksu vietējiem uzņēmumiem. Ceram uz sadarbību arī nākotnē.”

Rolands Nežborts, izstāžu kompānijas BT1 pārstāvis

“LUAC sniegtais atbalsts tiešām pārspēj iepriekš gaidīto. Šobrīd tikai ar smaidu jāatceras cik sīki iztaujāju LUAC darbiniekus par to servisu pirms iestājos organizācijā. Patlaban redzu, ka dalība LUAC, un iespēja saņemt tā sniegtos pakalpojumus, varētu izvērsties par būtisku mana uzņēmuma konkurences priekšrocību, jo potenciālo klientu plūsmu LUAC nodrošina gandrīz kā pirmskrīzes gados.”

Ivars Markovskis, būvuzņēmuma “Warss+” izpilddirektors

“Uzsākot sadarbību ar LUAC, par mārketingu uzņēmumā bijām domājuši tikai kampaņveidīgi. Pēc pārrunām ar konsultantu esam raduši daudz jaunu ideju ne tikai reklāmām, bet arī uzņēmuma darbības organizēšanai un klientu piesaistei, kas jau sniedz atdevi. Esam apmierināti ar sadarbību, jo atbalstu un konsultācijas mārketinga jautājumos varam saņemt nepārtraukti bez starpniecības un liekas birokrātijas.”

Ina Lune, SIA “LIA D” valdes locekle

“LUAC atbalsts mums noderēja tieši tādēļ, ka vēlējāmies sakārtot uzņēmuma mārketinga koncepciju. Sapratām, ka, ieguldot naudu atsevišķas akcijās, nesasniedzam vēlamo rezultātu, tādēļ vērsāmies pie nozares speciālistiem, saņemot konsultatīvu atbalstu. Priecē, ka mārketings netiek skatīts atrauti no uzņēmuma darbības, bet gan integrēts.”

Rolands Gruzītis, SIA “Ceturtais Stils” valdes loceklis