100 uzņēmumiem iespēja uzlabot mārketinga un reklāmas efektivitāti

0

Atsaucoties uz vairākkārtējiem uzņēmumu aicinājumiem, kuri līdz šim jau izmantojuši sniegtās iespējas dažādu Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centra (LUAC) atbalsta programmu ietvaros, ir izstrādāta jauna, strauju izaugsmi veicinoša uzņēmumu mārketinga un reklāmas atbalsta programma, sadarbībā ar Praktisko Mārketinga Akadēmiju, mediju aģentūru “Nordica Media Group” un biznesa izglītības centru “Biznesa Semināri”.

Programma tiek līdzfinansēta par 90%, un tās galvenais mērķis ir maksimāli palielināt uzņēmuma mārketinga komunikācijas efektivitāti, izmantojot tos pašus finanšu resursus, ko uzņēmums jau izmanto līdz šim. Tas nozīmē – katram uzņēmumam individuāli tiek pielāgoti jauni mārketinga un reklāmas instrumenti, komunikācijas kanāli un produktu pozicionējums tā, lai atdeve no katra iztērētā reklāmas lata pieaugtu vismaz par 25-30% (programmas noslēgumā tiek sastādīta ROI atskaite).

Plānots, ka programmas darbības periodā, līdz 31.12.2013., katrs tās dalībnieks saņems reklāmas, mārketinga, sabiedrisko attiecību, tirgus izpētes, biznesa izglītības pakalpojumus ne mazāk kā 3 000 latu vērtībā (uzņēmuma līdzfinansējums 10%). Katram uzņēmumam tiks nodrošināta tirgus izpēte, kas balstīta uz patērētāju aptaujām, kā arī mārketinga audits.

“Mārketings un prasmes to pielietot mūsdienās ir nozīmīga konkurētspējas priekšrocība, jo ļauj sasniegt labus rezultātus arī tad, ja mārketinga budžets nav ļoti liels. Nereti pat mazbudžeta mārketinga aktivitātes var būt efektīvākas par tradicionālajām metodēm, tādēļ uzņēmumi, to apzinoties, veicina savu darbinieku profesionalitātes paaugstināšanu, piedalās dažādās mārketinga atbalsta programmās un meklē visas iespējas jauna efektivitātes līmeņa sasniegšanai,” skaidro LUAC eksperte un “Biznesa Semināri” biznesa apmācību pasniedzēja Iveta Liniņa.

Eksperti apliecina, ka dotā mārketinga un reklāmas atbalsta programma ir pārliecinoši labākā investīcija, kuru uzņēmums var veikt, lai nodrošinātu efektīvu mārketinga resursu izlietojumu. “Īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem esam panākuši, lai līdzmaksājums gada griezumā būtu pieejams it visiem, kas vēlas nopietni strādāt pie sava uzņēmuma straujas izaugsmes nodrošināšanas,” norāda Praktiskās mārketinga akadēmijas pārstāvis Ivars Oškalns.

Uzņēmumu dalību mārketinga un reklāmas atbalsta programmā koordinēs “Nordica Media Group” konsultanti.

Pieteikuma anketu aizpildiet šeit: http://fluidsurveys.com/surveys/research/luac-anketa/ . Dalībnieku skaits ierobežots.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*