Aktīvi turpinās uzņēmumu iesaistīšanās Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Centrā

0

Trīs dienu laikā kopš uzņēmumu savstarpējās sadarbības piedāvājuma izstrādes Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Centrā (LUAC) kā biedri reģistrējušies jau 50 uzņēmumi, tādējādi norādot uz lielo interesi un gatavību sadarboties attīstības veicināšanā.

LUAC galvenais darbības virziens ir biznesa iespēju izpēte Latvijā un pasaulē, meklējot saviem biedriem (pēc to pieprasījuma un vispārēji) finansiāli un efektivitātes ziņā izdevīgākos biznesa piedāvājumus dažādu preču un pakalpojumu pirkšanā, pārdošanā vai maiņā un nodrošinot informācijas apmaiņu LUAC biedru starpā par to. Tāpat tiek veicināta LUAC biedru savstarpēja sadarbība – centra ietvaros nodrošinot pakalpojumus par izdevīgākām (optimālākām) cenām un augstākām garantijām, servisa līmeni vai citu pievienoto vērtību.

“Šobrīd Latvijā tirgus pieprasa uzņēmumiem savstarpēji sadarboties, lai tādējādi spētu attīstīties un būt konkurētspējīgi arī starptautiskā arēnā. Vietējie uzņēmumi to novērtē, izmantojot visas iespējas un meklējot arvien jaunus veidus, kā paplašināt savu darbību ne vien Latvijā, bet arī ārpus mūsu valsts robežām,” norāda LUAC projektu vadītājs Kaspars Vītoliņš.

LUAC darbības modelis paredz uzņēmumu iesaistīšanos centra darbība, piedāvājot citiem biedriem īpašus sadarbības noteikumus, piemēram, atlaides, papildus servisu, bezmaksas piegādi. Tādējādi uzņēmumiem tiek dota iespēja sev interesējošo preci vai pakalpojumu iegūt uz izdevīgākiem noteikumiem, pārējos līdzekļus ieguldot citās biznesa attīstībai nepieciešamās aktivitātēs.

Plānots uzņēmumu pieteikumus pieņemt līdz pat 1.maijam, nodrošinot pietiekoši plašu un darboties spējīgu uzņēmumu grupu – 1000 organizācijas – kas turpmāk LUAC ietvaros savstarpēji sadarbosies kopējo un individuālo mērķu sasniegšanā. LUAC darbosies arī Ētikas komisija, kas izskatīs jautājumus par negodprātīgas komercprakses gadījumiem biedru vidū.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*