Arvien vairāk novērtē LUAC lomu uzņēmējdarbības attīstības veicināšanā

0

Uzlabojoties Latvijas ekonomiskajai situācijai, arvien vairāk valstī attīstās arī uzņēmējdarbība, un līdz ar to pieaug arī savstarpējā konkurence starp uzņēmumiem. Lai veicinātu uzņēmuma izaugsmi, svarīgi palielināt tā konkurētspēju, un palīdzību šajā jomā novērtē jebkuras kompānijas laba vadība.

Tieši tādēļ Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs (LUAC) piedāvā atbalsta aktivitātes uzņēmumu izaugsmes un konkurētspējas paaugstināšānai, kas pieejamas ikvienai kompānijai, kas darbojas Latvijā un ir gatava izaugsmei.

LUAC apvienojis vairākus ekspertus, kuru zināšanas un pieredzi var izmantot jebkurš LUAC biedrs. Starp LUAC ekspertiem ir tādi savas nozares speciālisti kā pasniedzējs un praktizējošais organizāciju konsultants Jānis Roze, praktizējošs grāmatvedis un nodokļu speciālists ar 17 gadu pieredzi Jānis Zaščinskis, uzņēmējs ar pieredzi vairākās kompānijās, tostarp starptautiskās, Aivars Kalniņš, kā arī citi.

“Sava biznesa attīstīšana ir nozīmīgs solis ne tikai savai, bet zināmā mērā arī valsts ekonomikas uzplaukumam. Uzņēmējiem nereti ir daudz interesantas idejas par sava biznesa veidošanu, taču pietrūkst pārliecības, zināšanas vai prasmes, lai šīš idejas realizētu dzīvē, tādējādi nenotiek nekāda izaugsme. Tieši tādēļ esam apvienojuši ekspertus un varam sniegt viņiem palīdzību ideju īstenošanā,” norāda viens no LUAC ekspertiem, uzņēmējs Aivars Kalniņš (MBA).

LUAC darbības principi atšķiras no citam uzņēmēju apvienībām, jo tā rūpējas par katra sadarbības partnera (biedra) individuālajām interesēm un izaugsmi. Šāda pieeja pieprasa uzņēmumiem izdevīgu un uz rezultātu orientētu piedāvājumu izstrādi un dod plašas iespējas, ko piedāvāt sadarbības partneriem.

LUAC biedri saņem līdz pat 75% līdzfinansējumu uz biznesa apmācībām, kursiem un semināriem, ko piedāvā “Biznesa Akadēmija” un “Biznesa Semināri”. Tāpat gada maksā ietilpst arī bezmaksas mārketinga, reklāmas un PR iespējas jaunu klientu piesaistei, tirgus izpēte, sadarbības partneru meklēšana eksportam ārzemēs, speciālistu un ekspertu konsultācijas un vairākas citas iespējas uzņēmumu konkurētspējas palielināšanai.

Šobrīd LUAC apvieno ap 400 uzņēmumu, kas regulāri izmanto šīs iespējas, tādi kā Latvijas dzelzceļš, Rīgas Tehniskā universitāte, Arco Real Estate, YIT celtniecība, Reneprint, Sabiedrība Mārupe, vairākas pašvaldības – Rūjiena, Ogre, Valmiera u.c., uzņēmumi Balticovo, Lāči, Amazone, Elagro, Nordic Finance, Citadele un daudzi citi.

Papildus biznesa attīstības programmām LUAC regulāri līdzfinansē arī citus projektus, kas veicina vietējo uzņēmumu attīstību. Tā, piemēram, var minēt 50% finansējums uzņēmumu dalībai izstādē “Riga Food 2012”, ko izmantoja vairāki desmiti uzņēmumi kopumā ietaupot un rodot iespēju savai biznesa attīstībai novirzīt vairāk kā 50000 latu.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*