Arvien vairāk uzņēmumi piesakās dalībai Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Centrā

0

Pēdējā mēneša laikā aktivizējušies uzņēmumi, kas vēlas iesaistīties Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Centrā (LUAC), lai izmantotu visas uzņemējdarbības atbalstam piedāvātās iespējas, to starpā, izdevuma “Nodokļi un Komercija” abonementu, konsultācijas eksporta, nodokļu optimizācijas un mārketinga jomās, kā arī reklāmas un apmācību iespējas.

LUAC darbības mērķi ir sniegt atbalstu Latvijas vietējiem uzņēmumiem to konkurētspējas paaugstināšanā, nodrošinot iespējas bez maksas saņemt dažādus pakalpojumus, kas primāri nepieciešami uzņēmuma darbības aktivizēšanai un attīstībai. LUAC izveidojis sadarbību arī ar citiem uzņēmumiem un apvienībām, kas nodrošina LUAC biedriem atlaides un īpaši izdevīgus piedāvājumus mārketinga kampaņu organizēšanā, eksporta tirgu izpētē, semināru organizēšanā, ceļošanas iespēju paplašināšanā un citās jomās.

Uzņēmumi novērtē LUAC piedāvātās iespējas ieguldīt ilgtermiņa attīstībā. “Nolēmām iesaistīties LUAC iepriekš saņemto labo atsauksmju dēļ. Šobrīd aktīvi strādājam tieši uzņēmuma ilgtermiņa attīstības veicināšanā, tādēļ LUAC plašais piedāvājums bija tieši tas, kas mūs interesē. Esam gandarīti, ka par salīdzinoši nelielo samaksu esam uzsākuši sadarbību ne vien ar LUAC, bet arī citiem uzņēmumiem, kas piedāvā mums šobrīd ļoti noderīgus pakalpojumus. Tas rada pārliecību, ka sadarbība ar profesionālo komandu nesīs tiešām vērtīgus ieguvumus mūsu uzņēmuma attīstībai,” savu dalību LUAC komentē poligrāfijas uzņēmuma SIA “Puse Plus” valdes priekšsēdētājs Roberts Freidensons.

SIA “Warss+” valdes priekšsēdētājs Ivars Markovskis norāda, ka par dalību LUAC izšķīrušies plašā piedāvājuma dēļ. “Mūsu uzmanību piesaistīja tieši tas, ka, iestājoties LUAC, uzņēmumam tiek piedāvātas reālas atbalsta iespējas – bezmaksas pakalpojumi, izdevums “Nodokļi un Komercija”, konsultāciju iespējas un konkrētas atlaides tulkojumiem un apmācībām. Tāpat uzmanību piesaistīja bezmaksas reklāmas iespējas. LUAC nerunā par neskaidru morālu atbalstu – tie ir konkrēti piedāvājumi un pakalpojumi,” atzīmē I. Markovskis.

„Esam gandarīti, ka uzņēmumi Latvijā novērtē šādu apvienību reālo devumu vides attīstībā un paši izrāda interesi savstarpēji sadarboties, lai sasniegtu savus mērķus. Tā rezultātā esam izstrādājuši piedāvājumu, kas ļauj pretendēt uz pamatotu vietu Latvijas tirgū un apvienot uzņēmumus, kas apzinās savu vietu vietējā mērogā, vēlas attīstīties un nest Latvijas uzņēmējdarbības vides tēlu arī ārpus Latvijas robežām,” atzīmē LUAC projektu vadītājs Kaspars Vītoliņš.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*