Iespēja jauniešiem un pieaugušajiem apgūt zināšanas, lai kļūtu par uzņēmējiem – 6 aktuālas nodarbības, pusotra mēneša apmācību cikls

0

Ar LUAC un “Latvia Invent” atbalstu tiek uzsākta pieteikumu pieņemšana no jauniešiem un pieaugušajiem, kas vēlas apgūt visu nepieciešamo, lai kļūtu par veiksmīgiem uzņēmējiem. Šobrīd dalībniekiem vēl ir pieejams līdzfinansējums, kas samazina mācību maksu vairāk kā 4 reizes. Tāpat arī apmācību sesijas dalībniekiem ir pieejama dalība “Biznesa uzrāviens” atbalsta programmā uz 12 mēnešiem 500 eiro vērtībā – PAR BRĪVU!

Mūsu sabiedrības un valsts attīstība ir atkarīga no tā, cik lielā mērā palīdzēsim un ļausim mūsu topošajiem uzņēmējiem pilnvērtīgi un radoši augt un attīstīties jau šodien. Lai rosinātu jauniešus un pieaugušos aktīvi darboties jau šobrīd, kā arī paplašinātu savu redzējumu par nākotni, mudinātu savu ideju realizācijai, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs, sadarbībā ar “Jauno komersantu skolu”, aicina jauniešus un pieaugušos piedalīties īpašā biznesa apmācību sesijā “Kā izveidot veiksmīgu biznesu un gūt panākumus!”

Plašāku informāciju skatiet: http://fluidsurveys.com/s/komersantu-skola/

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*