Latvia Invent sniedz atbalstu jaunu produktu ieviešanai tirgū

0

Latvijas Izgudrojumu un inovāciju centrs “Latvia Invent” uzsāk atbalsta sniegšanu uzņēmumiem, kuri plāno jaunu produktu ieviešanu tirgū un vēlas būt pārliecināti, ka produkts būs pietiekoši veiksmīgs un sasniegs prognozētos pārdošanas rezultātus.

Pirms produkta ieviešanas tirgū ikviens uzņēmums vēlas būt maksimāli pārliecināts, ka pircēji preci vai pakalpojumu novērtēs, ka tas viņiem ir nepieciešams un viņi to pirks, taču nereti pašam uzņēmumam ir grūti objektīvi izvērtēt produktu, pie kura, iespējams, ilgi strādāts, kas ir gatavots un veidots, kam veltīta liela uzmanība. Ir nepieciešams viedoklis no malas, kas izvērtē visas stipras un vājās puses, ka arī norāda jomas, kurās vēl būtu nepieciešams veikt uzlabojumus

“Latvia Invent” strādā ar jaunu produktu ieviešanu tirgū dažādos aspektos. Vispirms tā ir produkta izvērtēšana jeb testēšana, kā arī situācijas izpēte, nosakot, vai konkrētā prece, pakalpojums būs konkurēt spējīgs un sasniegs gaidāmos rezultātus. Eksperti izsaka savu viedokli, kas pamatots izpētē un dod vērtējumu par konkrēto produktu un iespējamajiem uzlabojumiem.

Tāpat “Latvia Invent” speciālisti var palīdzēt uzņēmumam, izstrādājot konkrētu plānu, kā produktu ieviest tirgū jau pēc tam, kas tas ir pilnība izstrādāts un gatavs palaišanai tirgū. Nepieciešama skaidra vīzija par mārketinga komunikāciju, pārdošanas stratēģiju, mērķa auditoriju sasniegšanu, noieta tirgiem, komunikācijas kanāliem, tirdzniecības punktiem, kā arī daudz citiem aspektiem, kas visi kalpo par atbalstu produkta ieviešanai.

“Jauni, turklāt inovatīvi produkti un to piedāvājums vietējā un starptautiskā mērogā ir Latvijas uzņēmumu vienīgais ceļš uz strauju izaugsmi. Mums ir jākļūst konkurētspējīgiem un plašais ideju klāsts, kāds ir vietējiem uzņēmumiem, ļauj domāt, ka mums ir nākotne. Tajā pašā laikā jāatceras, ka uzņēmumiem jābūt pietiekoši kritiski domājošiem, lai realizētu tās idejas, kas tiešām var sniegt vēlamo rezultātu,” norāda Latvijas Izgudrojumu un inovāciju centra “Latvia Invent” izveides iniciators Alberts Jodis.

Programmu vada biznesa psihologs un psiholoģijas doktorants pretendents Jānis Roze, kura komandā strādā dažādu nozaru speciālisti, nodrošinot konsultācijas plaši un integratīvi – mārketingā, inovāciju vadībā, personāla apmācībā, finanšu un citos jautājumos. Atsevišķu tematu apskatē un pētniecībā plānots iesaistīt Latvijas pazīstamākos kreativitātes pētniekus. “Inovācijas ir šī gadsimta uzņēmējdarbības virzītājspēks. Uzņēmumi, to apzinoties, novērtējot un prasmīgi īstenojot, var paaugstināt konkurētspēju, iekarot plašāku tirgu un izpelnīties savu klientu, auditorijas uzmanību. Svarīgi būt pirmajiem,” komentē Kreativitātes pētījumu centra speciālists, psiholoģijas doktorants Emīls Kālis.

Tāpat “Latvia Invent” aktīvi strādā pie inovāciju ģenerēšanas un ieviešanas ne vien uzņēmumu produktu klāstā, bet arī darba organizācijā, vadībā, mārketingā un citos darbības virzienos, padarot tos efektīvākus, modernākus un ļaujot ieguldītajām investīcijām atmaksāties ar uzviju tuvākā un tālākā nākotnē.

Uzņēmumi, kas vēlas sadarboties ar “Latvia Invent”, aicināti atsaukties, aizpildot pieteikuma anketu, ko iespējams saņemt, rakstot uz info@invent.lv vai zvanot – 20076860.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*