Latvijas Produkts uzsāk plašu pavasara kampaņu vietējo produktu atpazīstamības veicināšanai

0

Lai efektīvi izceltu un popularizētu tieši vietējās preces un pakalpojumus, birojs “Latvijas Produkts” uzsācis vērienīgu preču zīmes pavasara mārketinga komunikācijas un reklāmas kampaņu, kuras laikā tiks realizētas apjomīgas mārketinga aktivitātes. Kampaņai jau pieteikušies vairāki desmiti vietējo ražotāju un pakalpojumu sniedzēju, taču uzņēmumu interese joprojām turpinās un katru dienu tiek saņemti arvien jauni pieteikumi. Kampaņa norisināsies vairāk kā divus mēnešus – aprīlī, maijā, uzsvaru liekot uz interaktīvu komunikāciju ar Latvijas iedzīvotājiem.

Pavasaris ir dabas mošanās laiks un visa jaunā sākums, kad gaišie rīti ļauj dienu sākt ar īpaši labu noskaņojumu un saviļņojumu. Liela daļa iedzīvotāju tieši pavasarī uzsāk jaunas apņemšanās, un kāpēc lai viena no tām nebūtu vietējo produktu un pakalpojumu izmantošana ne tikai svētkos, bet arī ikdienā? Tāpat arī vietējie ražotāji un pakalpojumu sniedzēji aicināti iesaistīties pavasara mārketinga aktivitātēs, pastāstot par sevi un dodot iespēju pēc iespējas lielākai sabiedrības daļai uzzināt par savu darbu, produktiem, sasniegumiem un aicināt cilvēkus izmēģināt un iepazīt jaunas vai citādas garšas, lietas, iespējas.

Kampaņas ietvaros vietējiem produktiem un pakalpojumiem tiks nodrošināta pastiprināta publicitāte un reklāmas medijos, kā arī organizēti pasākumi un akcijas, kuru laikā sabiedrība tiktu iepazīstināta ar Latvijas produktu klāstu. Īpašs uzsvars tiek likts arī uz jauniešu informēšanu un izglītošanu par Latvijas produktu klāstu, tādējādi veidojot arī jauniešos vēlmi izzināt un turpmāk izvēlēties vietējās preces un pakalpojumus. Katrs no uzņēmumiem, kas piedalās kampaņā var izvēlēties un pielāgot savam uzņēmumam atbilstošākās aktivitātes, atkarībā no vēlmēm un iespējām.

“Informatīvās kampaņas galvenais mērķis ir Latvijas produktu atpazīstamības veicināšana iedzīvotāju apziņā. Mēs – kampaņas rīkotāji un dalībnieki, esam saņēmuši lielu atsaucību no iedzīvotāju un uzņēmumu puses – ir palielinājies vietējo produktu noiets, cilvēki iepazinuši jaunus un oriģinālus produktus, un ar šo kampaņu mēs vēlamies turpināt šo atpazīstamība ceļu. Tā kā uzņēmumi intensīvi turpina pieteikties kampaņai un interesējas par “Latvijas Produkts” rīkotajām aktivitātēm, mēs turpināt pievērst pastiprinātu uzmanību Latvijas produktiem un pakalpojumiem visu gadu, tādējādi padarot to par pastāvīgu iniciatīvu,” norāda “Latvijas Produkts” pārstāve Ieva Rozenberga.

Informatīvo atbalstu akcijas laikā nodrošina dažādi mediji, to skaitā Draugiem.lv, NRA.LV, Bizness.lv, Ekonomika.lv, Nozare.info u.c.

Uzņēmumi, kas vēlas paplašināt sava produkta mārketinga aktivitātes un iesaistīties kampaņā, aicināti sūtīt pieteikumu brīvā formā birojam “Latvijas Produkts” uz e-pastu info@latvijasprodukts.lv, līdz š.g. 15. aprīlim.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*