Latvijas Uzņēmējdarbība Attīstības Centrs piedāvā atbalstu vietējiem uzņēmumiem

0

Ņemot vērā šī brīža ekonomisko situāciju, kad arvien pieaug konkurence un vietējiem uzņēmumiem kļūst arvien grūtāk izcīnīt savas pozīcijas ne vien ārvalstu, bet arī vietējā tirgū, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Centrs (LUAC) izveidojis plašu piedāvājumu, ar kura palīdzību iespējams nodrošināt vietējām organizācijām uzņēmējdarbības atbalstu dažādās jomās, to skaitā, eksporta veicināšanā, mārketingā un biznesa konsultācijās.

Piedāvājumā ietverti bezmaksas semināri, reklāmas iespējas un konsultācijas nodokļu optimizēšanas, mārketinga, eksporta veicināšanas un citās jomās, kā arī iespējas ceļot un izmantot viesmīlības pakalpojumus daudz lētāk visā pasaulē.

„Komunicējot ar uzņēmumiem, esam sapratuši, ka šobrīd vairāk nekā iepriekš Latvijā ir nepieciešama uzņēmumus apvienojoša organizācija, kas sniegtu reālu, tūlītēji redzamu atbalstu biznesa organizēšanā. Ir nepieciešama vieta, kur saņemt padomu, konsultācijas līdzās ar izdevīgu darījumu un potenciālo klientu piedāvājumu. Tās ir lietas, kuru virzienā darbojas LUAC,” norāda LUAC projektu vadītājs Kaspars Vītoliņš.

Uzņēmumu atbalsta piedāvājums nodrošina vietējiem uzņēmumiem dažādus noderīgus pakalpojumus un produktus bez maksas. LUAC izveidojis sadarbību ar vairākām organizācijām, kas, apliecinot savu atbildību un vēlmi atbalstīt vietējo uzņēmējdarbības vidi, piedāvā LUAC biedriem savus pakalpojumus bez maksas vai ar ievērojamām atlaidēm.

„Esam gandarīti, ka uzņēmumi Latvijā novērtē šādu apvienību reālo devumu vides attīstībā un paši izrāda ieinteresēti savstarpēji sadarboties, lai sasniegtu savus mērķus. Tā rezultātā esam izstrādājuši piedāvājumu, kas ļauj pretendēt uz pamatotu vietu Latvijas tirgū un apvienojot uzņēmumus, kas apzinās savu vietu vietējā mērogā, vēlas attīstīties un nest Latvijas uzņēmējdarbības vides tēlu arī ārpus Latvijas robežām,” atzīmē Kaspars Vītoliņš.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*