LATVIJAS ZELTS – 4 soļi līdz panākumiem

0

Četru mēnešu programma vietējo uzņēmumu attīstībai – “Latvijas Zelts” (septembris – decembris, 2015).

Atšķirībā no sacensībām, uzņēmējdarbībā ir četri pakāpieni līdz virsotnei – bronza, sudrabs, zelts un “Latvijas Zelts” kā augstākais punkts, ko katrs uzņēmums ar savu darbu un gribasspēku var sasniegt. Līdzīgi kā jebkurā dzīves jomā, arī uzņēmējdarbībā svarīga ir neatlaidība un vēlme strādāt, attīstīties un kāpt augšup, lai sasniegtu to brīdi, kad Tavs uzņēmums lepni tiek saukts par “Latvijas Zeltu”.

Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs (LUAC) piedāvā četru mēnešu programmu vietējo uzņēmumu attīstības veicināšanai – “Latvijas Zelts”. Programmas pirmajā etapā tiks uzņemti ne vairāk kā 100 uzņēmumu.

Par atbalstu

LUAC sniegtais atbalsts ir saistīts ar pašu galveno, kas nepieciešams uzņēmuma attīstībai – ar tirgzinības aktivitātēm, ietverot palīdzību pie stratēģiskiem lēmumiem, jaunu produktu attīstības, pārdošanas kanālu paplašināšanu, inovatīvu risinājumu ieviešanu, zīmološanu u.c. Tāpat uzņēmumam tiks nodrošinātas konsultācijas arī tirgus izpētes jomā un citās uzņēmuma darbību ietekmējošās sfērās, kas konkrētajam uzņēmumam būs aktuālas.

Par programmu

Nenoliedzami, Latvijas uzņēmējdarbības videi bieži vien nākas saskarties ar vairākiem izaicinājumiem un viens no lielākajiem trūkumiem, kas traucē uzņēmumu attīstībai un izaugsmei, ir nespēja pareizi pasniegt savu produktu, izveidot savu zīmolu un nodrošināt veiksmīgu komunikācijas stratēģiju. Neraugoties uz to, ka Latvijā ir daudz labu, zelta vērtu uzņēmumu, tiem nepieciešama palīdzība, lai tie spētu virzīties uz priekšu un piedzīvot izaugsmi.

Lai nodrošinātu iespēju uzņēmumiem uzzināt vairāk par veidiem, kā spodrināt savu tēlu un panākt lielāku produktu noietu, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs (LUAC) programmas “Latvijas Zelts” ietvaros piedāvā ikvienam vietējam uzņēmumam izmantot četru mēnešu atbalsta programmas iespējas, kuras laikā kompānijas pārstāvjiem būs iespēja gan apmeklēt biznesa apmācības, gan sadarbībā ar ekspertiem izveidot unikālu mārketinga stratēģiju.

“Latvijas Zelts” – 4 soļu programma

PIRMAIS SOLIS – mārketinga un komunikācijas stratēģija

Mūsdienās ikviena uzņēmuma attīstībā nozīmīgu lomu ieņem mārketinga komunikācija. Tas ir veids, kā veiksmīgi sasniegt savu patērētāju, identificējot klientus, to vajadzības un vēlmes, kā arī parūpēties par sava uzņēmuma reputāciju un tēla spodrināšanu. Uzņēmums, kas spēj nodrošināt sev veiksmīgu mārketingu ir gan konkuretspējīgs, gan vislabāk sasniedz savus nospraustos mērķus.

Programmas ietvaros uzņēmumiem būs iespēja paplašināt savas zināšanas, uzzināt vairāk par jaunu produktu attīstību, pārdošanas kanālu paplašināšanu un inovatīvu risinājumu ieviešanu.

Uzņēmuma ieguvums. LUAC ekspertu sniegtās konsultācijas un atbalsts uzņēmuma mārketinga stratēģijas izveidei vai korekcijai ne mazāk kā 700 eiro vērtībā.

OTRAIS SOLIS – biznesa apmācības pārdošanā un mārketingā

Ņemot vērā to, ka Latvija ir ļoti maza, it īpaši svarīga ir uzņēmumu spēja izdzīvot konkurences apstākļos. Biznesa apmācības pārdošanā un mārketingā ir mūsdienu uzņēmējdarbības pirmā nepieciešama, jo tikai ar jaunām zināšanām, idejām un inovatīvām pieejamam uzņēmums spēs izdzīvot cauri mainīgajam laikam – veiksmīgi pārdot savu produktu vai pakalpojumu, piesaistot īsto mērķauditoriju un iegūstot klientu uzticību.

Apmācību programmas ietvaros ikvienam būs iespēja atsvaidzināt vecās, kā arī iegūt jaunas zināšanas un parūpētos par sava uzņēmuma inovatīvu attīstību.

Uzņēmuma ieguvums. Iespēja apmeklēt izglītības centra “Biznesa Akadēmija” seminārus un kursus pārdošanā un mārketingā ne mazāk kā 700 eiro vērtībā.

TREŠAIS SOLIS – mārketings un reklāma

Mārketinga un reklāmas stratēģija ir tā, kas nosaka potenciālo pircēju attieksmi pret produktu vai pakalpojumu, un, protams, kas tālāk arī atbild par produkta noietu. Jo tikai īstenojot veiksmīgu reklāmu, iespējams piesaistīt mērķauditoriju un izsaukt nepieciešamo interesi. Kā zināms, lai sasniegtu klientus, ar labu produktu vien nepietiek, nepieciešama lieliska reklāma.

Uzņēmuma ieguvums. Iespēja izvietot reklāmu “Nacionālās mediju grupas” u.c. interneta portālos (piem. Bizness.lv, Ekonomika.lv, Labdien.lv u.c.) ne mazāk kā 700 eiro vērtībā.

CETURTAIS SOLIS – sabiedriskās attiecībās

Sabiedriskās attiecības ir neatņemama sastāvdaļa uzņēmuma tēla un reputācijas nodrošināšanai. Ar mediju un reklāmas iesaisti, uzņēmums var sasniegt gan attiecīgo mērķa auditoriju, gan parūpēties par ilgtermiņa ieguvumiem. Taču būtiski ir ne tikai zināt, ko uzņēmums vēlas pateikt, bet arī veids, kāda uzņēmums to vēlas darīt. Kopā ar ekspertiem uzņēmumam būs iespēja apgūt jaunas iemaņas veiksmīgā komunikācijā ar sabiedrību un uzlabot savu tēlu.

Uzņēmuma ieguvums. Iespēja izveidot un izplatīt medijiem paplašinātu informāciju par savu uzņēmumu kopā ar “Mārketinga Birojs” PR speciālistiem. Saņemto pakalpojumu apjoms ne mazāk ka 700 eiro.

Kas var pieteikties

Latvijai ir svarīgi jebkādi uzņēmumi, kas darbojas Latvijā, godprātīgi maksā nodokļus, nodrošina darba vietas vietējiem iedzīvotājiem un veicina valsts attīstību, taču šī brīža ekonomiskās situācijas kontekstā īpaša uzmanība jāpievērš un jāizceļ tieši vietējie uzņēmumi, kuri ražo vai sniedz pakalpojumus un rada pievienoto vērtību Latvijā. Priekšroka, protams, būs tām kompānijām, kas vēlas attīstīties, piedzīvot izaugsmi, kļūt lielāki, paplašināt tirgu.

Ļoti gaidīti ir uzņēmumi no reģioniem, jo apzināmies, cik katra darba vieta Latvijas novados ir svarīga. Programmas ietvaros plānojam izveidot Latvijas Zelta simtnieku – uzņēmumus, kurus atbalstīt īpaši, veicinot to izaugsmi nākotnē.

Kā pieteikties

Programmas “Latvijas Zelts” pirmajā etapā tiks uzņemti ne vairāk kā 100 uzņēmumi, kuru attīstības veicināšanas programma noritēs četru mēnešu garumā (septembris – decembris, 2015) ar iespēju, pēc abu pušu vēlēšanās, sadarbības programmas termiņu pagarināt. Pēc pirmā perioda beigām notiks aktivitāšu efektivitātes un rezultātu analīze.

Uzņēmumi, kas vēlas pieteikties dalībai programmā, aicināti aizpildīt pieteikuma anketu, norādot uzņēmumu, kontaktinformāciju un darbības jomu.

Reģistrācijas maksa 4 mēnešu programmai, pateicoties “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumam – tikai EUR 425 visam periodam (saņemtā ieguvuma apjoms – virs EUR 2800).

Tālrunis papildus informācijai – 20076860, e-pasts: luac@luac.lv

Lai pieteiktos vietējo uzņēmumu attīstības programmai “Latvijas Zelts”, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu: http://fluidsurveys.com/s/latvijas-zelts/

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*