LUAC piesaista ekspertus uzņēmumu attīstības straujākai nodrošināšanai

0

Izvērtējot uzņēmēju interesi par izaugsmi, attīstību un dažādām iespējām saņemt ekspertu viedokli, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Cents (LUAC) piesaista arvien jaunus ekspertus no dažādām jomām.

Uzklausot uzņēmējus un interesi par stratēģijas veidošanas un komandas stiprināšanas jautājumiem, LUAC piesaistījis jaunu ekspertu – psihologu un uzņēmumu attīstības treneri Jāni Rozi.

Jānim Rozem ir ilgu gadu pieredze pasniedzēja darbā dažādās sfērās, starp tām – Ilgtspējīga organizācijas stratēģija, Personāla novērtēšana un motivācija, Integratīvā kreatīvā līderība, Komandas izveide un vadība, Organizācijas kultūra, Apmācība organizācijā, Kreativitātes un inovāciju veicināšana un ieviešana organizācijā.
Strādājot par lektoru RPIVA un TURĪBA ar dažādām mērķauditorijām, tostarp, ārzemju studentiem, veicot pētījumus, adaptējot un veidojot savas personāla novērtēšanas metodikas, iespējams iedziļināšanās konkrētajās tēmās, kas, savukārt, ļauj Jānim Rozem redzēt situāciju organizācijā kopumā, dažādu faktoru mijiedarbībā (stratēģijas, motivācijas, organizācijas kultūras utt.) un izstrādāt situācijai, uzņēmumu vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Jānis Roze ir strādājis ar tādiem uzņēmumiem kā PricewaterhouseCoopers, DNet IT risinājumi, CityNet, Latvijas komandu bobslejā, u.c, kā arī piedalījies dažādos projektos, tostarp starptautiskajos, kuros veicis gan pētnieka pienākumus, gan vadījis apmācības. Tāpat ir organizētas sadarbības ar ārvalstu partneriem un pārstāvētas Latvijas intereses.

„Saistībā ar internacionalizācijas un globalizācijas tendencēm situācija darba tirgū ir ļoti mainīga, tāpēc ir svarīgi prognozēt pārmaiņas un novatoriskā veidā efektīvi sagatavoties un reaģēt uz tām. Mēs strādājam uzņēmumu labā, dodot iespēju veidot komunikāciju ar savas jomas ekspertiem un saņemt vienotus un integrētus pakalpojumus uzņēmumu attīstībai. Šobrīd mūsu ekspertu skaits strauji pieaug, lai sniegtu profesionālākās konsultācijas dažādu nozaru pārstāvjiem,” norāda LUAC projektu vadītājs Kaspars Vītoliņš.
LUAC pārstāvis atzīst, ka jaunu ekspertu piesaistīšana turpināsies arī turpmāk, lai uzņēmumiem būtu vieglāk strādāt, veidot komandu un uzņēmējdarbību.

„Domāju, ka LUAC uzdevums – palīdzēt uzņēmējiem mērķtiecīgi paaugstināt konkurētspēju, ir ļoti svarīgs un viņi dara visu iespējamo, lai mums, uzņēmumos strādājošajiem, būtu vieglāk pieņemt stratēģiskus lēmumus, aplūkojot notikumus integratīvi, no citu skatu punkta. Jānis Roze, tāpat kā citi eksperti ar savu pieredzi un zināšanām dod lielu ieguldījumu uzņēmumu straujākā attīstībā,” atzīst LUAC ekspertu padomes vadītājs un SIA Kalnsetas R valdes loceklis Aivars Kalniņš.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*