LUAC: Programma Biznesa partneri dos iespēju uzņēmumiem attīstīties straujāk

0

Rūpējoties par uzņēmējdarbības vides attīstību un mērķtiecīgi strādājot pie dažādiem risinājumiem kā palīdzēt uzņēmējiem pēc iespējas veiksmīgāk savus produktus virzīt tirgū, „Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs” (LUAC) izveidojis unikālu jaunu klientu un pircēju piesaistes sadarbības programmu „Biznesa partneri”.

„Šobrīd Latvijā nekas tamlīdzīgs nav pieejams, ir daži partnermārketinga risinājumi, bet tie vairāk orientējas uz B2C segmenta uzņēmējiem, kam pieejama pašiem sava interneta platforma. “Biznesa partneri” piedāvā daudz plašākas jaunu klientu un pircēju piesaistes iespējas, pat B2B segmentā. Pie tam, uzņēmējiem var nebūt ne sava zīmola, ne interneta lapas, jābūt tikai atbilstošam produktam par konkurētspējīgu cenu,” norāda LUAC pārstāvis, mārketinga un inovāciju eksperts Alberts Jodis.

Sadarbības programmas „Biznesa partneri” pamatkoncepcija sastāv no sešām klientu piesaistes metodēm. Uzņēmumam ir iespēja izvēlēties, cik daudz darbā ar klientiem tas vēlas iesaistīties – vai vēlas tikai jaunus klientus un pārdošanas apjomu, vai arī veicināt sava uzņēmuma atpazīstamību. Svarīgākais aspekts šajā programmā – uzņēmums maksā par rezultātu, par piesaistītiem klientiem un realizētiem darījumiem – un tikai.

Uzņēmumiem, kas izvēlējušies iesaistīties sadarbības programmā “Biznesa Partneri”, tiek nodrošināts izmērāms rezultāts pārdošanas apjoma palielināšanā, jaunu klientu piesaiste un informatīvais fons mērķa auditorijai par tā piedāvājumu.

Sadarbības programma “Biznesa Partneri” ir daļa no LUAC jau iepriekš izveidotā un veiksmīgi attīstītā vietējo uzņēmumu atbalsta programmu klāsta.

Papildus informācija: http://www.biznesapartneri.lv/

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*