Pašvaldība turpinās atbalstīt uzņēmēju ieceres tūrisma jomas veicināšanai arī 2022. gadā

0

Lai atbalstītu jaunu, tūrisma jomas attīstību veicinošu ideju realizēšanu Liepājā, kā arī produktu vai pakalpojumu regulāru izmantošanu, un sniegtu atbalstu Covid-19 pandēmijas laikā cietušām tūrisma un viesmīlības nozarēm, pašvaldība aicina uzņēmējus piedalīties mazo un vidējo komersantu (MVK) projektu konkursā, lai realizētu savas idejas 2022. gadā.

Projektus līdzfinansējuma konkursā varēs iesniegt elektroniski no 21. marta līdz 19. aprīlim šeit! Konkursa noteikumi, pieteikuma veidlapa un cita saistītā informācija par atbalstāmajām aktivitātēm būs skatāma pašvaldības mājaslapā šeit!

Liepājas pilsētas domes sēdē deputāti apstiprināja mazo un vidējo komercsabiedrību projektu līdzfinansēšanas konkursa noteikumus 2022. gadam 17. martā.

Viena projekta pieļaujamais līdzfinansējuma apjoms noteikts robežās no 2 500 eiro līdz maksimāli 10 000 eiro. Pieļaujamā līdzfinansējuma intensitāte ir līdz 75% no pieteikumā norādītā kopējā projekta budžeta.

Aktivitātes plānotas līdz 2023. gada 31. martam un var tikt uzsāktas iespējami drīz pēc līguma noslēgšanas.

Projektu līdzfinansēšanas konkursa uzdevums ir atbalstīt Liepājas pilsētai piemērotākos un atbilstošākos projektus, kas veicinātu primāri citu Latvijas pilsētu iedzīvotāju interesi par Liepāju un tās apmeklēšanu, veicinātu tūrisma produktu un pakalpojumu izmantošanu un palielinātu nakšņojošo tūristu uzturēšanās ilgumu Liepājas naktsmītnēs, kā arī projektus, kas turklāt būtu īstenojami, ievērojot visus valstī noteiktos veselības drošības noteikumus un ierobežojumus saistībā ar Covid-19.

Jau informēts, ka, sniedzot pašvaldības finansiālu atbalstu ārkārtējās situācijas dēļ visvairāk cietušajām nozarēm – tūrisma un viesmīlības nozarei – Liepājas pilsētas pašvaldība mazo un vidējo komercsabiedrību projektu līdzfinansēšanas konkursā 2021. gadā atbalstījusi vienpadsmit projektus 94 400 eiro apmērā.

2020. /2021. gadā tika iesniegti 20 projekti un atbalstīti 15 par kopējo summu 112 536 eiro. Daži no atbalstītajiem projektiem: SIA “Rozīņu Rezidence” projektam „Siļķu Brāķa Noslēpums”, lai realizētu interaktīvu tūrisma objektu Liepājā uz 2021. gada sezonu, SIA “dekodille” projektam „Liepāja Gourmet”, lai popularizētu tūrisma un viesmīlības jomu Liepājā, SIA “Liepaja Music” projektam „Kultūrvēsturiski izzinoša un interaktīva spēle “Piedzīvo savu Liepāju””, lai radītu izzinošu, interaktīvu un azartisku aktivitāti u.c.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*