REKLĀMA INTERNETĀ, SOCIĀLIE TĪKLI

Revolucionāro pārmaiņu iespaidā uzņēmuma pasniegšanas paņēmieni ir mainījušies un līdz ar to transformāciju piedzīvojusi arī reklāmas vide, masveidā tradicionālos medijus nomainot pret digitālajiem. Spilgtas krāsas, lielformāta attēli, informatīvas grafikas – tās ir tikai dažas no tendencēm, kuras piedāvā tehnoloģiju attīstība.

Lai arī pastāv uzskats, ka par reklāmu internetā zina visi, ir uzņēmumi, kas mārketinga darbībā aizvien izmanto tradicionālos līdzekļus, tādējādi laupot sev iespēju iepazīt digitālā mārketinga pasauli un tā priekšrocības.
Līdz ar to, iespējams, ne visi uzņēmumi mūsdienās prot reklāmu internetā un sociālos tīklos izmantot tā, lai attīstītu uzņēmuma tēlu, virzītu tirgū savas preces un pakalpojumus.

Programmas eksperti palīdzes rast katram uzņēmuma individuālu risinājumu, tā, lai turpmāk jūsu uzņēmums caur reklāmu uzklausītu un atbildētu uz klientu viedokļiem, jautājumiem, atsauksmēm, iesaistītu klientus produktu vai pakalpojumu attīstīšanā, sadarbotos ar biznesa partneriem un citām organizācijām, un arī meklētu ne tikai jaunus klientus, bet iespējams arī nākamos uzņēmuma darbiniekus.

Programma sedz saistītos maksājumus 25 – 100% apmērā.