Uzņēmējs: LUAC sniegtais atbalsts pārspēj iepriekš gaidīto

0

Pēdējā laikā aktivizējušies uzņēmumi, kas vēlas iesaistīties Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Centrā (LUAC), lai izmantotu visas uzņemējdarbības atbalstam piedāvātās iespējas, to starpā, publicitātes atbalstu, izdevuma “Nodokļi un Komercija” abonementu, konsultācijas eksporta, nodokļu optimizācijas un mārketinga jomās, kā arī reklāmas un apmācību iespējas.

LUAC darbības mērķis ir sniegt atbalstu Latvijas vietējiem uzņēmumiem to konkurētspējas paaugstināšanā, nodrošinot iespējas saņemt pakalpojumus, kas primāri nepieciešami uzņēmuma darbības aktivizēšanai un attīstībai. LUAC izveidojis sadarbību arī ar citiem uzņēmumiem un apvienībām, kas nodrošina LUAC biedriem atlaides un īpaši izdevīgus piedāvājumus mārketinga kampaņu organizēšanā, eksporta tirgu izpētē, semināru organizēšanā, ceļošanas iespēju paplašināšanā un citās jomās.

Kā viens no pirmajiem LUAC iestājās Latvijā pazīstamais guļbūvju ražotājs “Warss+”, kas šobrīd var atskatīties uz pirmajiem sasniegumiem pie klientu plūsmas palielināšanas. Dalība LUAC uzņēmumam mēneša laikā devusi gandrīz 40 potenciālo klientu, kas ieinteresējušies par tā piedāvājumu – guļbūvju projektu iztrādāšanu un būvi.

“LUAC sniegtais atbalsts tiešām pārspēj iepriekš gaidīto. Šobrīd tikai ar smaidu jāatceras cik sīki iztaujāju LUAC darbiniekus par to servisu pirms iestājos organizācijā. Patlaban redzu, ka dalība LUAC, un iespēja saņemt tā sniegtos pakalpojumus, varētu izvērsties par būtisku mana uzņēmuma konkurences priekšrocību, jo potenciālo klientu plūsmu LUAC nodrošina gandrīz kā pirmskrīzes gados,” atzīmē būvuzņēmuma “Warss+” izpilddirektors Ivars Markovskis.

„Esam gandarīti, ka LUAC, kas savu reālo darbību sācis tikai gada sākumā, jau var atzīmēt pirmos sasniegumus. Vienlaikus ar atbalstu uzņēmumiem arī paši pētam iekšējo un eksporta tirgus, lai labāk sasniegtu rezultātu. Tā, piemēram, šobrīd uzņēmēji papildus dalībai LUAC jau var saņemt B2B un B2C klientu servisa komplektus, kas tieši arī kompānijai Warss+ sniedza lielisko rezultātu,” norāda LUAC projektu vadītājs Kaspars Vītoliņš.

Kā iepriekš ziņots, LUAC jaunajiem biedriem pieejams atbalsts arī publicitātes kampaņas veidošanai, tādējādi ne tikai nodrošinot uzņēmumu vērtības palielināšanu, bet arī norādot uz avotiem, iespējām un kanāliem, kurus uzņēmumam ir lietderīgi izmantot turpmākas komunikācijas veidošanā. Šobrīd arī tiek piedāvāti uz komunikācijas un pārdošanas veicināšanas tehnoloģiju sinerģiju balstīti B2B un B2C klientu servisa komplekti.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*