Uzņēmumi aicināti pieteikties īpašai atbalsta programmai “Latvijas Zelts”

0

“Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs” darbojas jau kopš 2008. gada un laika gaitā apvienojis visplašāko dažādu nozaru speciālistu loku – ekspertus, kas gatavi dalīties ar savām zināšanām, sniegt konsultācijas, kā arī pārstāvēt uzņēmēju tiesības valstiskā līmenī.

Savukārt, 2012. gadā LUAC izveidojis izvērstu biznesa atbalsta programmu tīklu “Biznesa uzrāviens”, kas ietver plašu iespēju klāstu uzņēmējiem, tostarp preču un kvalitātes zīmju piešķiršanu vietējo uzņēmumu produktiem, eksporta tirgu paplašināšanu un sadarbības partneru meklēšanu, biznesa apmācībām, reklāmas un publicitātes iespējas, pārdošanas veicināšanas aktivitātes, kā arī dažādas uzņēmējdarbības konsultācijas. Programmā ar līdz pat 100% līdzfinansējumu uzņēmumiem pieejami dažādi uzņēmējdarbības realizācijai primāri nepieciešami pakalpojumi.

Biznesa uzrāviens” atbalstu 2013. / 2014. gados ir izmantojuši tādi uzņēmumi, kā 3C, 66 North, Austrumu Baltijas Kompānija, Amazone, Astro, Auto halle, Avalon hotel, Baltexim, Baltic Industry, BCG Riga, BigBank, Būvserviss, advokātu birojs Novius, Cēsu novada pašvaldība, Consilium, Daugulis&Partneri, Dynasty, Dona, Eco Building Industry, Enefit, Faneks, Glaskek, Grifs AG, Kokneses novada pašvaldība, Kronis, LatRosTrans, Latvijas Autoceļu uzturētājs, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, Latvijas Valsts meži, Lextal, M.T.Z Serviss, Mērniecības datu centrs, Narvesen, Norvik Banka, NP Properties, Ojārs Āva un Dēli, Ošukalns, Pindstrup Latvia, Latakko, Reftrans Logistics, Reneprint poligrāfija, RicBerry, Rīgas Tehniskā universitāte, Saldus novada pašvaldība, Schmolz+Bickenbach, Siguldas novada pašvaldība, Sirowa Riga, Straupes piens, Svētes maize, Terra Express, Tiesu namu aģentūra, TÜV NORD Baltik, Valmieras novada pašvaldība, advokātu birojs Varul (iepriekš BDO Legal), Veselības centrs 4, Vincents Polyline, Westkredit, Yit Celtniecība un daudzi citi – skaitā virs 500.

Arī Jūsu uzņēmumam ir iespēja izmantot LUAC līdzfinansētās biznesa apmācību iespējas kādā no biznesa izglītības centriem – sadarbojamies ar “Biznesa Akadēmija”, “Biznesa Semināri”, “Praktiskā Mārketinga Akadēmija”, “Nodokļu likumdošanas izglītības centrs”, “Lietvedības Mācību centrs” un “Rīgas Psiholoģijas skola”.

Šobrīd, tikai ierobežotu periodu, atveram īpašu “Latvijas Zelts” programmu, tā dodot jaunas iespējas biznesa attīstībai un izaugsmei, un, proti –

REĢISTRĀCIJA:

visām zemāk minētajām iespējām ir vienots reģistrācijas maksājums “Latvijas Zelts” programmā – tikai EUR 500 / gadā turklāt šī summa ir izmantojama biznesa un nodokļu semināriem augstākminētajos izglītības centros. Tātad, reģistrācijas maksājumu Jūs izmantojat apmācībām – tas nezūd, un papildus saņemat veselu rindu ar bezmaksas iespējām Jūsu biznesa attīstībai un konkurētspējas stiprināšanai.

IESPĒJAS UN PRIEKŠROCĪBAS:

 • Jūsu uzņēmumam tiek GARANTĒTS “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējums biznesa un nodokļu semināriem augstākminētajos biznesa izglītības centros neierobežotā apmērā līdz pat 2015. gada 30. jūnijam;
 • ja nepieciešams – individuāla biznesa apmācību plāna sastādīšana Jūsu uzņēmumam pēc Jūsu izvirzītām prasībām un atbilstoši ekspertu novērtējumam – PAR BRĪVU!
 • ja nepieciešams – individuāla mārketinga plāna sastādīšana Jūsu uzņēmumam pēc Jūsu dotā mērķauditorijas un produktu raksturojuma (sadarbībā ar “Praktiskās Mārketinga Akadēmijas” ekspertiem) – PAR BRĪVU!

PAPILDUS IESPĒJAS UN BONUSI:

 • Jūsu uzņēmuma sagatavota reklāmraksta publicēšana Latvijas Nacionālajā biznesa portālā BIZNESS.LV (līdz 2400 zīmēm, EUR 150 vērtībā) – PAR BRĪVU!
 • Jūsu uzņēmuma sagatavota reklāmraksta publicēšana citos interneta portālos, sadarbībā ar servisu REKLĀMRAKSTI.LV – PAR BRĪVU!
 • Jūsu uzņēmuma reklāmas baneru izgatavošana un izvietošana analītiskajā ziņu portālā Ekonomika.lv – 500 eiro vērtībā – PAR BRĪVU!
 • Dalība biznesa atbalsta programmā “Biznesa Uzrāviens” (www.biznesauzraviens.lv) 500 eiro vērtībā – PAR BRĪVU!
 • Dalība pārdošanas veicināšanas partneru programmā “Biznesa Partneri” (www.biznesapartneri.lv) 500 eiro vērtībā – PAR BRĪVU!
 • Dalība “Latvijas Eksportpadomes” digitālajā albumā “Latvia Export” – 250 eiro vērtībā – PAR BRĪVU!
 • Jūsu uzņēmuma pilnas informācijas izvietošana un uzturēšana (atjaunošana / papildināšana) Latvijas Nacionālā biznesa katalogā KATALOGS.LV EUR 300
 • vērtībā – PAR BRĪVU!
 • Tirgus izpētes pakalpojumi, sadarbībā ar “Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centru” / SDTIC, 250 eiro vērtībā – PAR BRĪVU!
 • Jūsu uzņēmuma komunikācija un sabiedrības informēšana oficiālajās Facebook lapās “Es mīlu Latviju” un “Es mīlu Rīgu”, kuru kopējais sekotāju skaits sasniedz gandrīz 20 000 lietotāju – PAR BRĪVU!
 • J prioritāra dalība visās pārējās LUAC veidotās un atbalstītās uzņēmējdarbības atbalsta un attīstības programmās.

REĢISTRĀCIJAS NOTEIKUMI:

Reģistrācijas maksu dalībai “Latvijas Zelts” programmā varat iemaksāt EUR 500 (pieci simti eiro 00 centi) apmērā LUAC kontā, vienlaikus nosūtot par to informāciju uz e-pastu: luac@luac.lv

Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs
Reģ. nr. 40008128902
Ģertrūdes iela 20, Rīga, LV-1011
LV07HABA0551027122740
Swedbank, HABALV22

Maksājuma mērķis – Reģistrācija “Latvijas Zelts” programmā
LUAC nav PVN maksātājs. Pēc reģistrācijas maksas veikšanas saņemsiet rēķinu pa pastu.

Par visiem jautājumiem vai neskaidrībām – droši zvaniet vai rakstiet e-pastu.
Tālrunis 20076860 / E-pasts: luac@luac.lv

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*