Uzņēmumi atzinīgi novērtē projektu “Biznesa partneri”

0

Projekts “Biznesa Partneri” ir uz rezultātu balstīta un strauji augoša sadarbības partneru programma, kuras mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību un palīdzēt uzņēmējiem pēc iespējas veiksmīgāk savus produktus virzīt tirgū. Programma ir pieejama dažādu uzņēmumu vajadzībām, sniedz tūlītēju rezultātu un ļauj sekot līdzi ieguldīto līdzekļu sniegtajai atdevei. Uzņēmumi, kas jau izmanto šīs programmas priekšrocības, atzīst, ka salīdzinoši īsā laika periodā ir vērojama gan zīmola atpazīstamība, gan pārdošanas apjomu pieaugums.

Sadarbības programmas “Biznesa partneri” pamatkoncepcija sastāv no sešām klientu piesaistes metodēm. Uzņēmumam ir iespēja izvēlēties, cik daudz darbā ar klientiem tas vēlas iesaistīties – vai vēlas tikai jaunus klientus un pārdošanas apjomu, vai arī veicināt sava uzņēmuma atpazīstamību. Svarīgākais aspekts šajā programmā – uzņēmums maksā par rezultātu, par piesaistītiem klientiem un realizētiem darījumiem. Programmas dalībnieki pamatoti to atzīst par vienu no galvenajām priekšrocībām, jo šobrīd uzņēmumi ļoti pārdomāti veic ieguldījumus sava biznesa attīstībā.

“Iesaistoties šajā programmā, mums svarīgs bija ātrs un kvalitatīvs rezultāts, ar ko arī esam apmierināti – diezgan īsā laika posmā ir palielinājies mūsu pakalpojumu pieprasījums. Apzinājāmies, ka neuzņemamies nekādu risku, jo apmaksa notiek tikai par piesaistītajiem klientiem un realizētajiem darījumiem, turklāt programma tiek pielāgota jebkura uzņēmuma individuālajām vajadzībām. Skatoties uz to, ka partnermārketinga jomā Latvijā šobrīd nekas tamlīdzīgs nav pieejams, vēlējāmies izmantot iespēju un, balstoties uz savu pozitīvo pieredzi, iesakām to darīt arī citiem,” atzīst uzņēmuma “Grīdu Serviss” pārstāvis Jānis Ivsiņš.

Projektā “Biznesa Partneri” jau piedalās gandrīz 400 uzņēmumi, kas ir Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Centra (LUAC) biedri, līdz ar to, tas paver plašas iespējas atrast jaunus sadarbības partnerus ikvienam uzņēmumam. Turklāt programmas izveides procesā ir piedalījušies uzņēmēji ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, kas palīdz un konsultē “Biznesa Partneri” dalībniekus būtiskos, ar uzņēmumu attīstību saistītos jautājumos.

Uzņēmumiem, kas izvēlējušies iesaistīties sadarbības programmā “Biznesa Partneri”, tiek nodrošināts izmērāms rezultāts pārdošanas apjoma palielināšanā, jaunu klientu piesaiste un informatīvais fons mērķa auditorijai par tā piedāvājumu.

Sadarbības programma “Biznesa Partneri” ir daļa no LUAC izveidotā un veiksmīgi attīstītā vietējo uzņēmumu atbalsta programmu klāsta.

Papildus informācija: http://www.biznesapartneri.lv/

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*