Vietējie uzņēmēji neizmanto visas pieejamās publicitātes iespējas

1

Lai veicinātu vietējo uzņēmumu aktivitāti un nodrošinātu tiem iespējami plašas un pieejamas reklāmas un publicitātes iespējas, reklāmas, mārketinga un sabiedrisko attiecību aģentūra Alberta Uzņēmumu Grupa (AUG) piedāvā visiem Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Centra (LUAC) biedriem programmas BUSINESS ietvaros reklāmas un publicitātes kampaņu organizēt uz īpašiem noteikumiem.

“Šobrīd liela daļa vietējo uzņēmumu, kas ir kompetenti tikai savā nozarē, nepārzina un neizmanto visas viņiem pieejamās bezmaksas reklāmas un publicitātes iespējas, kas viņiem tiek piedāvātas. Daudzas izdevības tiek palaistas garām dēļ nespējas ātri reaģēt vai arī izpratnes par interaktīvu komunikāciju un reklāmu trūkuma dēļ. Taču pašreiz vietējiem uzņēmumiem vairāk kā iepriekš nepieciešama atpazīstamība, publicitāte un reklāma, kas sniedz atdevi – noieta palielināšanos. Tā kā dažādu iemeslu dēļ daļa uzņēmumiem ir zudusi ticība tradicionālās, standarta reklāmas spēkam, mēs vēlamies dot iespēju uzņēmumiem pašiem pārliecināties par jaunajām iespējām un reklāmas atdevi. Ir nozīmīgi atrast ne tikai savam uzņēmumam, bet arī laikmetam un pieprasījumam atbilstošo saziņas veidu ar sabiedrību,” komentē AUG vadītājs Alberts Jodis.

AUG sākot no šodienas un līdz pat marta beigām piedāvā uzņēmumiem savu palīdzību reklāmas un publicitātes kampaņas veidošanas realizācijā, tādējādi ne tikai sniedzot atbalstu uzņēmumu vērtības palielināšanā, bet arī norādot uz avotiem, iespējām un kanāliem, kurus uzņēmumam ir lietderīgi izmantot turpmākas komunikācijas veidošanā.

“Šobrīd uzņēmumi – LUAC biedri – aktīvi piesakās visām sadarbības partneru piedāvātajām atbalsta formām, jo apzinās, ka šobrīd pastāvēt varēs tie, kas paši aktīvi rīkosies un izmantos iespējas. LUAC arī turpina darbu pie arvien jaunu piedāvājumu izstrādes, lai atbalstītu vietējo Latvijas uzņēmumu aktivitātes un veicinātu to konkurētspēju, tādējādi ļaujot attīstīties arī uzņēmējdarbības videi Latvijā kopumā,” norāda LUAC projektu vadītājs Kaspars Vītoliņš.

One Response

  1. Uzrāviens Nr 1 – Liepājā = Metalurgs

    Liepājas Metalurgs ir (bija) metalurģijas uzņēmums, kas dibināts 1882. gadā. Tā ir (bija) vienīgā metalurģijas kompānija Baltijā. Uzņēmums dod (deva) nozīmīgu ieguldījumu Liepājas un Latvijas ekonomikā, jo darba vietas nodrošināja ap 2700 darbinieku. Zīmolu nesa arī Latvijas futbola un hokeja komanda.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*