Vietējo uzņēmumu izaugsmes veicināšanas programma “Latvijas uzņēmumi – spožākās zvaigznes”

0

Latvijas uzņēmējdarbības vides attīstība kopumā iespējama pilnveidojot to visās jomās, sniedzot ieguldījumu dažādu jomu uzņēmumu izaugsmes veicināšanā. Lai paaugstinātu uzņēmumu konkurētspēju Latvijā un ārvalstīs Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs (LUAC) programmas “Biznesa uzrāviens” ietvaros, izveidojis izaugsmes veicināšanas programmu “Latvijas uzņēmumi – spožākās zvaigznes”.

Programmas ietvaros uzņēmumiem no dažādām biznesa jomām tiek dota iespēja, izmantojot ekspertu palīdzību, konsultācijas, biznesa apmācības un atbalstu, kā arī realizējot dažādas pārdošanas, mārketinga komunikācijas u.c. aktivitātes, piedzīvot izaugsmi un iegūt handikapu attiecībā pret konkurentiem, kā arī paaugstināt uzņēmējdarbības sniegumu Latvijā kopumā.

„Lielā mērā mēs visi esam atbildīgi par Latvijas valsts spēju pierādīt sevi kā konkurētspējīgu uz izaugsmi vērstu valsti, kurā ražotos produktus novērtē un kuras uzņēmumi sevi apliecina vispasaules tirgū. Ir jābūt ambicioziem, lai gūtu panākumus, tādēļ atbalsta programma „Biznesa uzrāviens” izsaka zināmu izaicinājumu uzņēmumiem, piedāvājot šo atbalsta formu tikai trim katras nozares uzņēmumiem, viena gada garumā pievēršoties intensīvai konkurētspējas celšanai,” norāda LUAC ekspertu padomes vadītājs un uzņēmējs Aivars Kalniņš.

Plašāku informāciju skatiet: http://fluidsurveys.com/s/zvaigznes/

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*